Kosmetyki

Najlepsze zestawy do makijażu na polskim rynku

zestaw kosmetyków Wersow i Makeup Obsession

Zestawy do makijażu to nie tylko sprawdzony pomysł na prezent, ale też dobry sposób na uzupełnienie kosmetyczki. Jednak dziesiątki takich zestawów na półkach sklepowych sprawiają kłopot każdemu, kto chce wybrać możliwie najlepszy produkt. Wiele osób stojąc przed sprawdzających np. zestawy do makijażu w Cocolicie zadaje sobie pytanie: „Jaki jest najlepszy zestaw do makijażu?”. Oto kilka sprawdzonych marek, które podbiły serca Polaków w 2021 roku.

Makeup Trading Schmink Set Flower

Prawie wszystkie zestawy kosmetyków do makijażu tej firmy charakteryzują się dobrą jakością produktów za bardzo niskie kwoty, jednak ten zestaw wyróżnia się na tle innych. Zawiera on ponad 60 różnych cieni do powiek, dzięki czemu można łatwo uniknąć rutyny, a także stworzyć niesamowite makijaże artystyczne. Ponadto, w zestawie znajdują się też aplikatory, wiele rodzajów różu i pudru, a nawet aż 8 różnych błyszczyków. Największą zaletą zestawu Schmink Set Flower jest jego cena – można go kupić za około 40 złotych. Trudno o drugą taką okazję, patrząc na to, ile dobrej jakości kosmetyków można znaleźć w zestawie.

Glamour look by Maffashion

Wielu miłośników makijażu zapewne zna blogerkę modową Maffashion. Jest to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, której porady zadowalają tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy, Polek i Polaków. Zestaw Glamour look jest dowodem jej obszernej wiedzy w temacie makijażu, ponieważ dobrane w nim produkty idealnie balansują między doskonałą jakością, a niską ceną. Na zestaw składają się cienie do powiek, pomadka i tusz do rzęs, które w połączeniu z dobrym podkładem zapewnią każdemu boski wygląd. Kosztuje on 99 złotych, co jest sporą oszczędnością, patrząc na to jak dobre jakościowo są dołączone do zestawu kosmetyki.

2K Fabulous Beauty Train Case

Niepodważalnym numerem jeden wśród zestawów kosmetycznych jest właśnie ten zestaw marki 2K. Firma ta jest jednym z najbardziej znanych producentów kosmetyków, co przekłada się na jakość jej produktów. Zestaw Fabulous Beauty Train Case zawiera naprawdę wszystko, czego potrzeba do stworzenia dobrego makijażu – od cieni i pomadek, przez kredki, pędzelki i szczoteczki, po lakiery do paznokci i róże. Wszystko to zamknięte w eleganckim, łatwym do przeniesienia, srebrnym kuferku. Całość można kupić za niecałe 70 złotych, w co niektórzy by nie uwierzyli, patrząc z czego składa się cały zestaw.