Kosmetyki

Jak stosować Long 4 Lashes?

jak prawidłowo dbać o rzęsy?

Nie ma chyba kobiety, która nie chciałaby mieć wokół oczu pięknej i gęstej firanki rzęs. Niestety, nie dla wszystkich natura była w tej kwestii łaskawa. Znacznie więcej pań musi na co dzień korzystać z tuszu do rzęs, aby pokreślić swoje spojrzenie. Posiadaczki jasnej i mało gęstej oprawy oczu mogą jednak wspomóc się również innymi sposobami, aby nieco poprawić swoją urodę w tej dziedzinie.

Jak dbać o rzęsy?

Bezsprzecznie to geny mają największy wpływ na to, jak wyglądają nasze włosy czy cera. Śniada brunetka zwykle nie musi martwić się o przerzedzoną czuprynę czy mało zauważalne rzęsy. Z kolei kobieta o typowo słowiańskiej urodzie nierzadko musi nieco bardziej przyłożyć się do pielęgnacji. Wszystko zaczyna się od zdrowej diety. To ona dostarcza organizmowi niezbędnych minerałów, które wpływają na stan naszego ciała. Rzęsy warto wspierać różne rodzaju wcierkami, opartymi na bazie olejku rycynowego. Można również sięgnąć po specjalistyczne preparaty, na przykład odżywkę do rzęs Long 4 Lashes.

Jak stosować Long 4 Lashes na rzęsy?

Stosując różnego rodzaju produkty na porost rzęs, trzeba koniecznie stosować się do zaleceń producenta. Zazwyczaj nie należy nakładać produktu na same rzęsy, a jedynie u ich nasady. Podobnie stosuje się odżywkę Long 4 Lashes Na rzęsy się jej nie nakłada, tylko na linię rzęs, podobnie jak nakłada się eyeliner. Odżywki tego typu często oparte są na formaldehydach, które mogą wywołać reakcję alergiczną.