Akcesoria kosmetyczne

Ingrid kosmetyki dla każdej kobiety

Ingrid to polska marka kosmetyków, która zdobywa coraz większą popularność. W jej asortymencie dostępne są kosmetyki do makijażu, które pozwalają stworzyć wyjątkowy wizerunek, ukrywając wszelkie niedoskonałości i podkreślając atuty urody. Kosmetyki Ingrid cechują się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami. Produkty dedykowane są kobietom w różnym wieku i wielu potrzebach. Znajdą tutaj coś dla siebie nastolatki, które lubią eksperymentować z makijażem, jak i dojrzałe panie ceniące sobie nowoczesne trendy. Makijaż wykonany kosmetykami Ingrid pozwala zachwycić otoczenie i stworzyć artystyczny look.

Ingrid kosmetyki pełne kolorów

W asortymencie marki Ingrid dostępne są różne kosmetyki, które pozwalają wykonać precyzyjny makijaż. W ofercie kosmetyków do makijażu twarzy znajdują się przede wszystkim podkłady w wielu odcieniach, sypkie i sprasowane pudry do utrwalania makijażu, różnorodne bazy pod makijaż, korektory do ukrywania niedoskonałości czy róże, bronzery. Produkty dopasowane są do różnorodnych potrzeb i oczekiwań.

Kosmetyki Ingrid do oczu i paznokci

W ofercie marki Ingrid dostępne są także różnorodne kosmetyki do makijażu oczu, w tym tusze do rzęs, cienie do powiek, pomady do brwi, kredki do oczu czy bazy pod cienie. Ponadto szeroki wybór kosmetyków do paznokci, takich jak lakiery, hybrydy, a także odżywki do paznokci.

Wszystkie dopasowane do aktualnych trendów, jak i klasyczne propozycje. W ofercie nie brakuje również akcesoriów do makijażu, które ułatwiają jego precyzyjne wykonywanie, a także kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów, co sprawia, że marka pozwala stworzyć kompletny zestaw do pielęgnacji skóry.