Kosmetyki

Lakier hybrydowy w pisaku, czyli szybkie i piękne paznokcie dla każdego

lakier crimson semilac one step hybrid

Paznokcie hybrydowe to prawdziwy hit w ostatnich latach. Prawie każda kobieta pragnęła mieć w domu swój własny zestaw do stylizacji paznokci tą metodą. Niektórym przygoda z taką formą stylizacji od razu szła idealnie, inni musieli poświęcić sporo czasu by dojść do perfekcji. Znalazły się jednak również osoby, które stwierdziły, że wykonywanie takich paznokci samemu i tak jest zbyt trudne. Marka Semilac znów wyszła na przeciw takim oczekiwaniom i stworzyła coś zupełnie nowego – lakiery Semilac One Step Hybrid, bądź częściej nazywane po prostu lakierami w pisaku.

Lakier w pisaku – z czym to się je?

Lakier hybrydowy One Step Hybrid przede wszystkim zapewnia o wiele większą trwałość od zwykłego lakieru. To w końcu hybryda, choć w niecodziennym wydaniu. Aby wykonać paznokcie za pomocą Semilac One Step Hybrid konieczne jest posiadanie lampy UV bądź LED, w której utwardzone zostaną paznokcie. Oczywiście przydadzą się również wszelkie przyrządy do odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia: pilniczek, frezarka, bloczek polerski, waciki bezpyłowe oraz odtłuszczacz. Od tego, czy płytka paznokcia zostanie dobrze przygotowana zależy, czy lakier będzie dobrze trzymał.

Lakier hybrydowy One Step Hybrid – dla kogo?

Lakiery w pisaku zostały przygotowane przede wszystkim dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hybrydą. Taka forma jest przede wszystkim niezwykle prosta pod każdym względem. Pisak łatwo trzyma się w dłoni i można nim precyzyjnie dojechać do skórek.

Marker samodzielnie dozuje produkt, co również jest sporym ułatwieniem. Sporą zaletą tego lakieru jest fakt, że nie ma tutaj potrzeby używania bazy i topu. 3 warstwy lakieru wystarczą, by osiągnąć idealne krycie. Brak konieczności zakupu bazy oraz topu to przede wszystkim zaoszczędzenie pieniędzy ale również czasu, ponieważ paznokcie stylizuje się szybciej. Wiadomym jednak jest, że stylizacja paznokci, która obejmuje etap nałożenia bazy i topu jest po prostu trwalsza. To szczególnie ważne dla osób, które mają słabą płytkę paznokcia.