Kosmetyki

Trzy serie kosmetyków od marki Bioderma na różne potrzeby skóry

krem Bioderma Sensibio Rich

Marka Bioderma zna odpowiedzi na potrzeby różnego rodzaju cer. W swojej ofercie posiada szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji skóry wrażliwej i podrażnionej, mieszanej i tłustej z niedoskonałościami oraz odwodnionej i wymagającej solidnej porcji nawilżenia. Sprawdź, z jakimi problemami boryka się Twoja cera i dobierz właściwą linię do pielęgnacji swojej skóry.

Seria Bioderma Sensibio

Bioderma Sensibio to linia kosmetyków dedykowana skórze wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do zaczerwienień. Skóra wrażliwa jest bardziej podatna na negatywny wpływ czynników zewnętrznych, przez co często ulega wysuszeniu i miejscowym mikrourazom. To rodzaj skóry bardzo wymagającej – kosmetyki powinny zawierać składniki łagodzące, nawilżające i przywracające właściwy poziom nawilżenia. Ważne, aby produkty kosmetyczne nie zawierały alergizujących składników, które dodatkowo mogłyby podrażnić delikatną, wrażliwą skórę. Seria Sensibio odpowiada na potrzeby skóry ze skłonnością do nadwrażliwości, z ŁZS oraz naczynkowej.

Seria Bioderma Sebium

Produkty z linii Sebium stworzone zostały z myślą o potrzebach skóry mieszanej i tłustej, których głównym problemem jest nadmierne wytwarzanie sebum oraz niedoskonałości. W kosmetykach wykorzystano patent FLUIDACTIVTM, którego zadaniem jest zadbanie o przywrócenie równowagi w składzie sebum, dzięki czemu działa przeciwbakteryjnie i ogranicza powstawanie wyprysków i zmian trądzikowych. Produkty z tej serii działają przeciwzapalnie, wzmacniająco i matująco.

Seria Bioderma Hydrabio

Niewłaściwa pielęgnacja, nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV, negatywne działanie klimatyzacji – wiele czynników ma wpływ na odwodnienie skóry, którego doświadczyć może każdy rodzaj cery – wrażliwa, tłusta i normalna. Dlatego marka Bioderma posiada w swojej ofercie linię kosmetyków Hydrabio, która przywraca właściwy poziom nawilżenia i wiąże wodę w naskórku, chroniąc skórę przed wysuszeniem. W skład linii wchodzą kosmetyki odżywcze, nawadniające i wzmacniające naturalną barierę ochronną skóry.