Bez kategorii

Hean puder pod oczy i jego cechy

puder hean pod oczy

Większość pań nie wychodzi z domu bez nałożonego makijażu, dlatego też kosmetyczki eleganckiej kobiety zawierają mnóstwo różnorodnych produktów, używanych do nakładania codziennego bądź bardziej reprezentacyjnego makijażu.

Kosmetyki do makijażu

Podstawowymi kosmetykami są zazwyczaj:

– baza pod makijaż,

– podkład,

– korektor,

– bronzer,

– róż do policzków,

– cienie do powiek,

– pomada do brwi,

– maskara do rzęs,

– puder sypki, służący do matowienia skóry i utrwalania nałożonego

 wcześniej podkładu.

Puder pod oczy marki Hean

Zaopatrując się w kosmetyki, każda kobieta wybiera swoją sprawdzoną firmę, z której kosmetyków korzysta najczęściej. Wśród wielu kosmetyków na szczególną uwagę zasługuje Hean puder pod oczy, o właściwościach utrwalających makijaż, rozświetlający, a także tuszujący drobne niedoskonałości okolic wokół oczu.

Hean Lightening Secret Eye Powder to sypki puder umieszczony w lekko sprasowanej postaci w okrągłym opakowaniu, o wadze 4,5 gramów. Dzięki minerałom zawartym w jego składzie puder nałożony na twarz zdecydowanie ją rozjaśnia, matowi oraz ukrywa cienie i płytkie zmarszczki. Po nałożeniu pudru skóra wydaje się bardziej rozświetlona i jedwabiście gładka.

Puder Heand Lightening Secret Eye może być stosowany w każdym rodzaju skóry i w każdym wieku. Polecany jest dla kobiet dojrzałych.