Kosmetyki

Garnier Fructis Hair Food. Dobierz „menu” dopasowane do potrzeb swoich włosów

pielęgnacja włosów

Aby włosy były zdrowe i piękne, wymagają nakarmienia ich odpowiednimi składnikami odżywczymi. W serii Garnier Fructis (m. in. linii szamponów oraz towarzyszących im masek i odżywek) można znaleźć wszystko, czego potrzeba, by zaspokoić ich głód!

Hair Food od Garnier Fructis – nakarm swoje włosy

Nowa seria kosmetyków Garnier Fructis Hair Food została opracowana po to, aby zapewnić skuteczną pielęgnację wszystkich typów włosów na bazie ich indywidualnych potrzeb.

Na „menu” dla włosów składają się szampon Fructis, odżywka oraz maska, które razem posiadają wysoce skuteczne działanie dla jeszcze lepszych efektów.

Co ważne, każdy z kosmetyków bazuje na wegańskiej formule, bez produktów pochodzenia zwierzęcego i zawiera bogactwo składników roślinnych – aż około 98% z nich jest pochodzenia naturalnego! Dodatkowo, opakowania, w których znajduje się seria szamponów Fructis od Garnier oraz inne kosmetyki, pochodzą z plastiku z recyklingu i w 100% podlegają ponownemu przetworzeniu.

Garnier Fructis – „menu” z kosmetyków Hair Food

Roślinny szampon Fructis, a także odżywki i maski w serii są opracowane po to, by odpowiadać potrzebom różnych typów włosów:

– Banana Hair Food – odżywianie

– Papaya Hair Food – regenerowanie

– Macadamia Hair Food – wygładzanie

– Aloe Hair Food – nawilżanie

By uzyskać najlepsze efekty pielęgnacji, stosuj szampon i odżywkę codziennie, a maskę co kilka dni. Zmiany w wyglądzie włosów można zauważyć już od pierwszego użycia.