Kosmetyki

Podkład Facefinity – skąd jego popularność?

podkład Facefinity - jeden z odcieni

Każda kobieta od podkładu oczekuje czegoś innego – jedna życzy sobie, by jej twarz się nie świeciła, druga, by wszystkie niedoskonałości zostały zakryte, trzecia pragnie, by bezproblemowo się rozprowadzał, a jeszcze następna, by jej twarz przez cały dzień prezentowała się dobrze, nie przypominała maski. Te wszystkie życzenia spełnia podkład Facefinity od Max Factor.

Max Factor Facefinity

Facefinity All Day Flawless 3 w 1 to produkt Max Factor, który dzięki zaawansowanej technologii Flexi-hold dopasowuje się w sposób równomierny do mimiki twarzy i utrzymuje się na niej przez cały dzień. Nie ma tu mowy o szpecących smugach, ciemniejących plamach na twarzy, czy gromadzeniu się kosmetyku w zmarszczkach. Formuła podkładu Facenity Max Factor umożliwia łatwe rozprowadzanie za pomocą pędzla do makijażu lub opuszków palców, perfekcyjne krycie wszystkich niedoskonałości cery oraz matowe wykończenie makijażu. Wydajny kosmetyk umieszczony jest w opakowaniu 30 ml z wygodną pompką, która ułatwia jego aplikację.

Facefinity Max Factor

Podkład Facefinity od Max Factor przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. To całkowicie bezpieczny kosmetyk – posiada filtr ochronny SPF 20, nie zatyka porów oraz został przebadany dermatologicznie. Można go stosować do codziennego makijażu – poczucie elegancji i subtelności nie jest zarezerwowane tylko na specjalne okazje.

Facefinity All Day Flawless 3 w 1 doskonale wpisuje się w misję producenta jednych z najlepszych na świecie kosmetyków do makijażu – Max Factor.