Kosmetyki

Trwałość i blask w pomadkach Lipfinity od Max Factor

Max Factor Lipfinity pomadki

Jeśli szukamy trwałej pomadki o nasyconym kolorze, która utrzyma się przez wiele godzin, a makijaż ust będzie wyglądać perfekcyjnie to pomadki Lipfinity od Max Factor są idealnym kosmetykiem, który spełni wszystkie te oczekiwania.

Marka Max Factor podąża za trendami i ma w swojej ofercie zestaw produktów do makijażu ust, który sprawdzi się na co dzień i wieczorową porą.

Zestaw dwóch produktów

Max Factor Lipfinity to dwa kosmetyki, które można stosować solo lub razem. Pierwszy z nich to pomadka w formie błyszczyka, która idealnie pokrywa usta kolorem i użyta solo daje matowy efekt. W połączeniu z bezbarwnym błyszczykiem w sztyfcie makijaż ust nabiera olśniewającego blasku, a kolor pomadki dostaje głębi i nasycenia.

Co obiecuje producent?

Pomadki Lipfinity Max Factor mają utrzymać się na ustach w nienagannym stanie nawet do 24 godzin. W bogatej gamie kolorystycznej znajdują się klasyczne nudziaki oraz bardziej wyraziste, ciemniejsze kolory, idealne na wieczór. Dwufazowa aplikacja zapewnia maksymalną trwałość i komfort noszenia – pomadka Lipfinity nie wysusza ust i nie zbiera się w załamaniach.

Aplikacja pomadki Lipfinity

Aplikację należy rozpocząć od nałożenia na usta pomadki z kolorem. Wystarczy cienka warstwa, by nadać ustom piękny odcień. Po odczekaniu 60 sekund z lekko uchylonymi wargami, aplikuje się bezbarwną bazę nabłyszczającą, która przedłuża trwałość makijażu i nadaje ustom efekt glow.