Kosmetyki

Holika Holika Aloe 99% – żel aloesowy bezpieczny dla wrażliwej skóry

Żele aloesowe to specjalny segment produktów na rynku kosmetycznym. Te bazujące na aloesie preparaty posiadają szerokie zastosowanie w pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a nawet włosów.

Jednak nie wszystkie żele z aloesu dobrze sprawdzą się dla cery wrażliwej. Jednym z żeli rekomendowanych dla właścicielek tej skóry jest Holika Holika Aloe 99%. Co warto o nim wiedzieć?

Holika Holika Aloe 99% – bezpieczny skład

żel aloesowy Holika - Cocolita.pl

Oferowany przez koreańską firmę Holika Holika żel aloesowy jest produktem bazującym na czystym soku z liści aloesu z wyspy Jeju położonej w Korei Południowej.

W preparacie zastosowano także ekstrakty roślinne z:

– kwiatu lotosu

– wąkroty azjatyckiej

– liści pędów bambusa

– ogórka

– arbuza

Żel aloesowy Holika Holika zawiera również dodatek bezpiecznego konserwantu, który zabezpiecza produkt przed rozwojem drobnoustroju.

Żel aloesowy Holika Holika – nie podrażnia wrażliwej skóry

Oferowany przez Holika Holika żel aloesowy posiada przyjazny skład dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Bardzo dobrze nawilża, odżywia, regeneruje i łagodzi zmiany skórne.

Żel może być stosowany na wiele sposobów, na przykład jako:

– krem do twarzy

– balsam do cała

– krem do rąk i stóp

– odżywka do włosów

– produkt łagodzący po goleniu i opalaniu

Tak szerokie zastosowanie żelu aloesowego Holika Holika powoduje, że może on zastąpić także inne produkty kosmetyczne, aby zapewnić pełną pielęgnację dla skóry wrażliwej.