Kosmetyki

Jak dbać o starzejącą się skórę?

serum Loreal Hydra Genius

Starzenie się skóry przekłada się na wiele niekorzystnych efektów. Przede wszystkim występuje ograniczenie procesów wpływających estetyczne walory dobrze odżywionej cery. Z tego powodu bardzo ważne jest dostarczanie dodatkowych substancji pozwalających wesprzeć skórę. Odpowiedni skład serum Loreal Hydra Genius Aloe Water pozwala szybko uelastycznić i ujędrnić skórę.

Substancje, które mogą dostarczyć skórze kosmetyki:

– kwas hialuronowy odpowiadający za właściwości higroskopijne

 – ceramidy, które ograniczają utratę przez skórę wilgoci

– kolagen, który wiąże w skórze wodę

– witamina E chroniąca przed stresem antyoksydacyjnym

– witamina PP, która wspomaga zatrzymywanie wody.

Skuteczne nawilżenie

Przy każdej cerze, która się starzeje warto jest sięgać po kosmetyki pozwalające na skuteczne ją odżywienie oraz nawilżenie. Dodatkowo przy suchej skórze Hydra Genius od Loreal jest w stanie dostarczyć wiele cennych składników, które zwiększają uczucie komfortu. Sucha skóra ma tendencję do wytwarzania uczucia napięcia. Odpowiednie produkty kosmetyczne pozwalają na ograniczenie takiego efektu.  

Długotrwałe efekty

Do krótkotrwałych efektów Loreal Hydra Genius można zaliczyć skuteczne nawilżenie, które wynika ze specjalnej konsystencji, która łączy waloru żelu z kremem. Zawartość bogatej w substancje odżywcze i minerały wody aloesowej pozwala zapewnić dodatek odżywienie skóry. W tym względzie długoterminowe efekty jest w stanie zapewnić również kwas hialuronowy.