Bez kategorii

Kamuflaż doskonały

Nie wyobrażam sobie nie mieć w swoim kuferku kosmetyków, które są mocno kryjące. Jest mi to potrzebne w pracy (a pracuję jako wizażystka i charakteryzatorka), ale też i na co dzień. Jestem posiadaczką cery trądzikowej, więc ma mojej twarzy pojawia się sporo zmian skórnych, które muszę jakoś przykryć. Do tego celu idealnie sprawdzają się korektory mocno kryjące- albo w formie płynnej, albo kremowej. Jednak na zmiany skórne wolę jednak aplikować produkty kremowe, które lepiej wtapiają się we skórę.

Ulubiony kamuflaż
Posiadam, kamuflaże z droższej półki cenowej, jak i z tej tańszej. Jednak jednym z moich ulubionych produktów jest Catrice Camouflage, który kosztuje 12,90! Kosmetyk naprawdę świetnie zakrywa wszelkie niedoskonałości, takie jak: wypryski, zaczerwienienia, rozszerzone naczynka, przebarwienia. Produkt występuje w trzech odcieniach. Ostatnio do ich gamy kolorystycznej dołączyły również kamuflaże kolorowe, w odcieniu morelowym, zielonym i żółtym.

Cena, którą pokocha każdy
Kosmetyk jak dla mnie ma śmiesznie niską cenę, która naprawdę jest kusząca dla większości kobiet. Wcale się im nie dziwię, bo produkt zasługuje na spore uznanie!  Skuteczny i tani. Czego chcieć więcej?