Kosmetyki

Pielęgnacja i makijaż z kosmetykami Max Factor

Pielęgnacja skóry jest podstawą dobrego wyglądu. W zależności od wieku, powinno się używać kosmetyki o odpowiednim działaniu nawilżającym, ujędrniającym lub przeciwzmarszczkowym. Żeby podkreślić naturalne piękno, należy sięgnąć po kosmetyki do makijażu ale nie zawsze będzie je łatwo wybrać. Czasem trzeba przejść przez długą drogę prób i błędów, żeby uzyskać zadowalający efekt.

Jaki makijaż?

Delikatny makijaż będzie odpowiedni w ciągu dnia dla większości kobiet a wieczorem można zdecydować się na mocniejsze efekty.

Są jednak panie, które lubią być mocno umalowane cały czas i szczególną uwagę przykładają do zrobienia oczu. Efekty nie zawsze są dobre, ale zapewne ciekawe.

Kosmetyki Max Factor z pewnością powinny zadowolić zwolenniczki delikatnego, jak i mocnego makijażu.

Tuszowanie mankamentów

maskara max factor

Nierówności i przebarwienia na skórze nie powinny być problemem, wystarczy dobrze kryjący podkład w odpowiednim odcieniu i korektor.

W przypadku cienkich i mizernych rzęs jest już gorzej. Używanie odżywki jest jak najbardziej wskazane, ale efekty będą widoczne za jakiś czas i mogą rozczarować.

Max Factor 2000 Calorie to mascara dla pań, które marzą o pięknej oprawie oczu. Ten tusz, pozwala na zwiększenie objętości rzęs o 300% i jest bardzo trwały, tzn. nie kruszy się i nie rozmazuje. Specjalnie opracowany skład chroni rzęsy i je pielęgnuje.

Decydując się na wypróbowanie mascary Max Factor 2000 Calorie nie ryzykuje się zbyt wiele, ponieważ jest to kosmetyk w rozsądnej cenie. Szczoteczka umożliwia zaaplikowanie odpowiedniej ilości tuszu, dzięki czemu można uzyskać zróżnicowane efekty. Warto podkreślić, że jest to kosmetyk, który mogą używać alergicy i osoby noszące szkła kontaktowe.