Kosmetyki

Sposoby na trwały makijaż

Eleganckie przyjęcia, śluby, wesela, imprezy sylwestrowe – to jedne z wyjątkowych i hucznych okazji, podczas których wielu kobietom zależy na świetnym wyglądzie i makijażu, który utrzyma się przez całą noc.

Dzięki nowościom na rynku kosmetycznym, możemy osiągnąć taki efekt, bez konieczności wizyty w profesjonalnym salonie u wizażystki. Są to kosmetyki, które dostępne są praktycznie na każdą kieszeń.

Niezawodne sposoby na dobrze utrzymujący się makijaż

baza pod makijaż

Przede wszystkim warto użyć kremowej bazy pod makijaż. Taką w swoim asortymencie ma od niedawna wiele znanych i sprawdzonych marek kosmetycznych (znajdziesz je np. w kategorii bazy pod makijaż w drogerii Cocolita).

Ten wyjątkowy produkt kosmetyczny możemy również dopasować do potrzeb swojej cery.

Oprócz działania przedłużającego makijaż i zdejmującego efekt „pudrowości” (który często pojawia się, jeśli przesadzimy z niektórymi kosmetykami), baza pod makijaż może również utrzymywać naszą twarz matową lub dobrze nawilżoną.

Bazę pod makijaż w niezwykle atrakcyjnych przedziałach cenowych znajdziemy w popularnych drogeriach – w sklepach stacjonarnych, bądź internetowych.

Bazę stosujemy jako pierwszy krok makijażu, przed nałożeniem ulubionego podkładu i korektora w miejsca, które wymagają od nas drobnego „retuszu”.