Kosmetyki

Podkład Maybelline Affinitone

Maybelline to znana marka kosmetyków, która została stworzona przez amerykańskiego chemika, a od 1996 roku jest własnością L’Oreal. W ofercie można znaleźć pełną gamę kosmetyków do makijażu, które przy niezłej jakości nie szokują wygórowaną ceną.

W poszukiwaniu dobrego podkładu

maybelline affinitone

Jak większość marek kosmetycznych, Maybelline proponuje kilka wersji podkładów, przeznaczonych do konkretnego rodzaju skóry. Podkład Maybelline Affinitone to kosmetyk, który dopasowuje się do odcienia i nie daje efektu maski. Jest wskazany dla normalnej i suchej skóry, którą nawilża, upiększa i redukuje objawy zmęczenia. Jest odpowiedni do codziennego makijażu, świetnie kryje wszelkie niedoskonałości.

Ten efekt daje zastosowanie technologii Shade True- są to delikatne perełki i mikrosfery, zapewniające idealne wykończenie.

Wady i zalety podkładu Maybelline Affinitone

Jak w przypadku większości podkładów różnych firm, opinie są dobre i nieco gorsze. Ogólnie nie odpowiada on osobom, które mają sporo niedoskonałości na skórze. Jego zalety wg. internautek to konsystencja i satynowe wykończenie. Dużo pań jest zadowolonych również ze sporego wyboru odcieni i ceny podkładu. Przed zakupem dobrze jest sprawdzić, jak się będzie komponował na skórze, wtedy uniknie się niezadowolenia z powodu zakupu nieodpowiedniego kosmetyku.